У Криму посилився блекаут після чергового нічного нальоту: Дрони вразили Таврійську ТЕС у Сімферополі, що забезпечує левову частку генерації на півострові. Вражено й інші важливі цілі

У Криму посилився блекаут після чергового нічного нальоту: Дрони вразили Таврійську ТЕС  у Сімферополі, що забезпечує левову частку генерації на півострові. Вражено й інші важливі цілі

Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомляє моніторинговий Telegram-канал Кримський вітер, передають Ukraine Now.

Перші повідомлення про вибухи почали надходити ввечері неділі з різних районів тимчасово окупованого півострова. Вибухи було чути в районі Армянська на півночі Криму. Також про гучні звуки та роботу засобів протиповітряної оборони повідомляли жителі Феодосії, Севастополя та інших населених пунктів.

У Сімферополі також було чути вибухи. На додачу до цього, спостерігалися спалахи в районі Таврійської теплоелектростанції.

Згодом у соцмережах почала з’являтися інформація про перебої з електропостачанням. За словами місцевих жителів, світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого Криму.

Під час попередньої атаки 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень.

За наявними даними, на території станції можна побачити вигорілий резервуар, а також обгорілий і деформований фасад будівлі, розташованої поруч. У стіні головного корпусу зафіксовано пробоїну, яка, ймовірно, утворилася внаслідок удару безпілотника.

Поки що офіційної інформації про наслідки нічних вибухів від окупаційної влади Криму немає.